Kış Dekorasyonu Önerileri

Kış dekorasyonu önerileri mevsim değişikliklerinde yaşam alanlarını revize etmek isteyenlere birçok alternatif sunuyor. Her mevsim keyifli ve konforlu bir yaşam alanı planlayanlar için kışa hazırlık ciddi bir süreç. Özellikle küçük çocuğu olanlar için daha güvenli bir kışlık alan yaratılması gerektiğinde halılar, peluşlar ve kadife kumaş minderler ön plana çıkmaktadır. Ne olursa olsun dekorasyonunuz bu şekilde tamamlanarak kışa hazırlanabilirsiniz. 

Daha sıcak ve güvenli bir yaşam alanı oluşturmak için kaldırdığınız bazı eşyaları çıkarmak, evinizdeki fazlalıklardan kurtulmak önem kazanıyor. Her zaman şık ve özel bir konsept oluşturmak için binlerce lira masraf yapmanız gerekmiyor. Sadece küçük dokunuşlarla evinizi kış mevsimize hazır edebilirsiniz. Peki işe nereden başlamak gerekiyor?

Halıları Çıkarın

Halılar kışın geldiğinin en büyük işaretidir. Hijyen sağlamak için güzelce temizleyeceğiniz halılarınızı yıkamaya verdikten sonra evinize yerleştirebilirsiniz. Düzenli olarak hijyenini sağlayacağınız halılarınız kışın ayaklarınızın üşümesini önlerken, evinize daha sıcak bir görünüm katacaktır. Kış dekorasyonu önerileri olarak duvar halısı kullanıyorsanız, bunu mantolama desteği sağlamak için soğuk dış köşelere yapabilirsiniz. 

Kış Dekorasyonu Parçaları

Kışlık aksesuarlarınız için öncelikle battaniye, kırlent gibi eşyalarınızı değerlendirebilirsiniz. Özellikle kışlık kumaşları tercih ederek kırlentlerinizi de yenileyebilirsiniz. Aksesuar ve diğer malzemeleri tercih ederek, temel parçaları kış konseptinize adapte edebilirsiniz. Mum, lambader ve benzer ürünleri kullanırken tercih edeceğiniz diğer aksesuarları da güvenle kullanabilirsiniz. Yeni ev kuranlar için de bu aksesuarlar sevimli bir hava yaratabilir.

Kadifeler Çıksın

Kadifeleri çıkarak harekete geçireceğiniz dekorasyonlar için sandalye ve koltuklarınızın eksikliklerini tamamlayabilirsiniz. Minderler, örtüler ve benzer aksesuarlar için daha pofuduk bir hava katacak dokunuşlar yaratabilirsiniz. Kışın sıcaklığını en güzel yansıtan peluşları seviyorsanız bu ürünleri de güvenle tercih edebilirsiniz. 

Sıcak İçecek Köşeleri

Sıcak içecekler için tercih edeceğiniz köşeleri de bu şekilde değerlendirebilirsiniz. Küçük bir sehpa kullanarak içine çay servis takımlarını ekleyeceğiniz bir tepsi koyabilirsiniz. Ahşap ve el işçiliğinin detaylarıyla öne çıkacak olan bu alanları yaratmak sizin için zor olmayacak. Şık ve kaliteli malzemelerle kullanabileceğiniz bu alanlar için özel keyif köşeleri oluşturabilirsiniz. 

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum Yap