Kullanım Koşulları

İçerik: Daireler.net’de yer alan içerikler (bazı advertorial içerikler hariç) bizzat Emirhan Aydın ve misafir yazarlar tarafından Daireler.net için oluşturulmuştur ve her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu içerikler yalnızca aşağıdaki linklerin herhangi birini yazının altına yada sitenize yerleştirmek suretiyle başka platformlarda kullanılabilir.

– Bu yazı Daireler.net‘den alınmıştır.
– Kaynak: Daireler.net

Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu gereğince her türlü hukuki şartları uygulama hakkımız vardır. 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun telif haklarına ve yasal düzenlemeye ilişkin hükümlere buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar: Daireler.net’de yer alan yazılara yorum gönderirken aşağıda belirtilen koşullara uymayı baştan kabul etmiş sayılmaktasınız:

– Daireler.net’e gönderilen yorumlar her hangi bir denetimden geçmeden yayınlamaktadır. Bu nedenle yayınlanan yorumların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemekteyiz. Bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran yorumu yazan kullanıcıya aittir.
– Kullanıcıların gönderdiği yorumlar genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere, etik kurallara ve Daireler.net’ın genel yorum kullarına uygun olmalıdır. Aksi halde hiçbir uyarı olmadan silinebilir.

Linkler: Daireler.net’de bulunan linkler tarafımdan yerleştirilmiştir. Sitelerin içeriklerini takip etmediğim için sorumluluk kesinlikle site sahiplerine aittir. Ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin inisiyatifi ve sorumluluğundadır.