TOKİ 1000 TL Taksitle Konut

TOKİ 1000 TL taksitle konut satın alma fırsatı sunuyor. Müjdeli haber Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan geldi. Kocaeli’nin Dilovası bölgesinde alt gelir grubuna sahip olan kişiler için ayda 1000 TL’den başlayan taksitlerle konut sahibi olma fırsatı veriyor. Toplam 184 konut satışının yapılacağı projede son derece önemli olan başvuru süreci ve koşulları da açıklanmış oldu. 

TOKİ Ev Başvuru Şartları

TOKİ ev başvuru şartları Halk Bankası Kocaeli şubelerinden gerçekleşiyor. Bunun için TOKİ başvurularını e-devlet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Konut alımı için başvuru yapılacak olan il seçilerek gereken onay kutuları tamamlanır ve başvuruda seçilecek konutlar için oda sayısı da eklenerek başvuru onaylanır. Sonrasında Ziraat Bankası’na açılacak hesaba yatırılan konut ödemeleri seçilecek vadeye göre değişiklik göstermektedir. 

En ucuz konut fiyatının 149 bin TL olduğu TOKi’de ayda 499 TL’den başlayan fiyatlarla konut almak mümkün oluyor. Kahramanmaraş Dulkadiroğlu projesinde 149 bin ile 291 bin TL arasında değişen konut fiyatları %20 peşinatla 120 aya varan vadelerle ev sahibi olmak mümkün olabiliyor. TOKİ 1000 TL taksitle konut alımları için kura çekimi yapılıyor. 

TOKİ Kura Çekimleri

Kura işlemleri kapsamında seçilecek olan asil ve yedek üyeler başvuru bedellerini ödemelerinin ardından çekilişe katılabiliyor. Kurada ismi çıkmayan vatandaşların başvuru bedelleri iade ediliyor. 

Yorumlar

mood_bad
  • Henüz yorum yok.
  • Yorum Yap